Trulia Rentals

Emlak Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71,1 MB
  • Version 5,19
  • Dil Türkçe
  • Firma Trulia
Kiralık ev arıyorsanız sokak sokak gezmeye son verin, Trulia Rentals uygulaması sizin için ev bulacaktır.

Trulia Rentals, yaşamak isteyeceğiniz bir yer keşfetmenize yardımcı olacak olan başarılı bir emlak uygulamasıdır. Yaşadığınız muhiti değiştirmek mi istiyorsunuz, Trulia Rentals mobil uygulamasına başvurun. Uygulamamız kriterlerinize uygun evi anında size bulacaktır. Uygulamayı aktif bir şekilde kullanmasanız bile uygun ev listeye girdiği an size bildirim gönderecektir. 

Bu hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanmak isterseniz IOS cihazınıza Trulia Rentals mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Tek bir tıklamayla görüntülemeleri ayarlamak için ev sahipleri ve kiralık mülk yöneticileri ile iletişim kurarak konuşabilirsiniz. Yeni bir kiralama listesi aramanızla eşleştiğinde gerçek zamanlı bildirimleri alarak haberdar olun.

Mahalle, okullar, restoranlar, satın alınabilirlik ve işe gidip gelme gibi farklı yer paylaşım haritalarının bulunduğu semtin tam resmini alabilirsiniz. Uygulama içerisinden evin ve semtin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Evlerin kiraları, konumu, fiyat, yatak odası sayısı, banyo sayısı ve daha fazlasına göre hızla aramak için filtreleri kullanabilirsiniz. Böylelikle aradığınız kriterlere uygun ev olup olmadığını anında görebilir, tüm sayfada vakit geçirmeden farklı arayışlara girebilirsiniz. 

 

Trulia Rentals indir